Opinie na temat szkolnych mundurków

Zapytanie ofertowe - mundurki

Na tej stronie można złożyć zapytanie ofertowe, po złożeniu zapytania szkoła otrzyma kompletne informacje na temat oferty dużej ilości firm zaopatrujących szkoły w mundurki. Pytania można zadawać bezpłatnie pod adresem: zapytanie ofertowe - mundurki.

Misja strony

Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji na temat pomysłu wprowadzenia szkolnych mundurków przez wicepremiera Romana Giertycha.
Pomysł wg większości uczniów jest dość kontrowersyjny. Zdania wśród rodziców również są podzielone. Misją strony szkolny-mundurek.pl jest przeprowadzenie badania opini publicznej za pomocą anonimowego forum. Jeśli popierasz lub jeśli jesteś przeciwko szkolnym mundurkom, to masz okazję wypowiedzieć się w tej sprawie.

Ankiety na temat szkolnych mundurków

Jeśli chcesz wypełnić ankiety związane ze szkolnymi mundurkami, to zapraszamy do strony z zankietami na temat szkolnych mundurków - Szkolne mundurki.Wsparcie

Serwis jest darmowy i korzystanie z niego jest zupełnie darmowe. Jeśli posiadasz stronę / blog internetowy, to zachęcamy do umieszczenia linku zwrotnego:
<a href="http://szkolny-mundurek.pl">Szkolne mundurki</a>


Dodaj swoją opinię / Strona główna

Wpis numer 797
SZKOLNE MUNDURKI? DUZO SIE O TYM MOWILO I MOWI. MOIM ZDANIEM OSBY KTORE PEŁNIA FUNKCJE UCZNIA ZYJA W 2 ŚWIATACH, OTÓŻ MUSZA UMIEC ZACHOWAC SIE W DOMU JAK I W SZKOLE MYSLE ZE TAK JAK Z ZACHOWANIEM JEST PRZEWAZNIE PODOBNIE Z UBIOREM WSZYSTKO I WSZYSCY MAJA SWOJE ZASADY KTORYCH SIE TRZYMAJA TRZEBA SIE PO PROSTU UMIEC ZACHOWAC. WSZYSTKO MA SWOJE GRANICE.KULTURA OSOBISTA JEST W KAZDYM Z NAS TYLKO TRZEBA JĄ ODNALEZC W SOBIE I NAUCZYC SIE NIĄ POSŁUGIWAC.
Autor wypowiedzi: DEWELYNA Data: 2007-04-27 12:25:14 Komputer: 83.28.**.***
 
poprzedni wpis | następny wpis

Dodaj swoją opinię / Strona główna
Informacje o mundurkach | Firmy produkujące szkolne mundurki | Ankieta na temat szkolnego mundurku
Szkolny-mundurek.pl istnieje od stycznia 2007 roku. Polityka prywatności
Pomysł i realizacja: Krajniak.org Przemysław Krajniak.